Sitemap| Home
© Pro BUSINESS 2004

Pro BUSINESS Sp.z o.o.

Po 25-ciu latach istnienia Pro Business, w roku 2005, wraz z założeniem nowej filii naszej firmy, działania nasze nabrały charakteru międzynarodowego. Nasz nowy oddział powstał w Łodzi, ktora skupia największych producentów branży AGD, m.in. głównego klienta Pro BUSINESS firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego (Bosch und Siemens Hausgeräte). Od 1.04.2005 do wszystkich produkowanych tu suszarek i pralek dołącza się instrukcje obsługi i ustawienia drukowane przez naszą firmę.
Instrukcje te to nowoczesne, kolorowe, składane broszury, dzięki którym klientowi oferowana jest maksymalna ergonomia. Dzięki kolorowemu opisowi poszczególnych etapów obsługi powstają zrozumiałe, kompleksowe instrukcje dla sprzętów gospodarstwa domowego.

Bedienungsanleitung

Nasza produkcja w Łodzi, w nowym zakładzie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, gdzie produkowane są suszarki.
   
   
   Firma BSH nawiązała współpracę z Pro BUSINESS, ponieważ tylko nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w kolorowym druku cyfrowym i kompleksowych procesach produkcyjnych w systemie Just-in-Time.

Przy wyborze tym zostały również wzięte pod uwagę trwająca od 1996 roku współpraca oraz wyróżnienie Suppliers Award 2000 za najwyższą jakość naszych produktów, korzystność cen, oraz godność zaufania i niezawodność.

Nasza ścisła współpraca z BSH polega na tym, iż drukowanie broszur odbywa się 20 metrów od miejsca ich zastosowania, bezpośrednio w fabryce suszarek BSH. Takie rozwiązanie, oraz technologia kolorowego druku cyfrowego, zapewniają BSH płynność produkcji, a termin i jakość dostaw odpowiadają dokładnie zapotrzebowaniom firmy. Dużą zaletą takiego projektu jest więc maksymalnie zredukowany czas reakcji na zamówienie, zawsze w ilości i jakości broszur odpowiadającej konkretnemu zamówieniu.Do produkcji instrukcji "Leporello" zastosowano specjalistyczne maszyny. Druk odbywa się na częściowo nowo zakupionych i zamontowanych zarówno w Łodzi jak i w Berlinie maszynach marki Xeikon.

Łączne inwestycje w roku 2005 i 2006 wyniosły 1 milion EURO.


W odpowiedzi na wzrastającą liczbę zamówień, zatrudnilismy zarówno w Łodzi, jak i w Berlinie, wielu wysoko wykwalifikowanych pracowników.