Sitemap| Home
© Pro BUSINESS 2004
Produkty referencyjneProdukcja instrukcji obsługi dla

:: B/S/H/ - BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego (Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH)
(Nagroda w kategorii “Dostawca roku 2000” za niezawodność naszych dostaw na całym świecie)

W BSH produkowanych jest codziennie kilka tysięcy pralek i suszarek. Instrukcje obsługi, ustawienia oraz karty gwarancyjne drukowane są codziennie przez Pro BUSINESS na zamówienie bez magazynowania i dostarczane są na linie produkcyjne BSH w ciągu trzech godzin w systemie Just-in-Time. Dostawa na linie produkcyjne odpowiada dokładnie dziennemu zapotrzebowaniu na broszury oraz kolejności produkcji taśmowej.
 
 

Wizytówkowy portal internetowy dla

:: Air Berlin PLC | :: Biotronik SE & Co. KG | :: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego | :: Gaggenau GmbH | :: KfW Bankengruppe | :: Neff GmbH | :: SUBARU Deutschland GmbH | :: profine international group i wiele innych.


W intranecie oraz za pośrednictwem internetu macie Państwo możliwość zamawiania zaprojektowanych wcześniej wizytówek. Dzięki wiernemu szczegółom podglądowi online mogą Państwo natychmiast obejrzeć gotowe produkty. Ich dostarczenie do firmy odbywa się w ciągu jednego tygodnia. Zapewniamy Państwu przy tym poufność i integralność transmisji danych zabezpieczonych hasłem.
 
   

Portal zewnętrznego opracowywania i przetwarzania dokumentów dla

:: Total Deutschland GmbH

Materiały ofertowe i marketingowe opracowywane są w intranecie przez doradców dla klientów różnych branż z całych Niemiec. Opracowane materiały sortowane są zgodnie z wolą klienta i łączone z już posiadanymi przez nas materiałami. W ten sposób powstają segregatory zawierające materiały marketingowe danej firmy. Przygotowany dla Państwa portal umożliwia komfortowe dokonywanie wszelkich zmian w przesyłanych i archiwizowanych dokumentach w formie plików PDF.
 
   

Archiwum dokumentów wraz z systemem ich zamawiania, powielania i wydruku
dla

:: Transradio Berlin

Zarządzane przez Pro BUSINESS archiwum elektroniczne, zawierające wszystkie dokumenty w formie elektronicznej oraz plany techniczne, przechowywane jest w dwóch zewnętrznych lokalizacjach. Tworzone są jednocześnie dwie kopie przechowywane poza firmą, oraz jedna przechowywana wewnętrznie. Oryginalne dane są przez nas skanowane i przekazywane do archiwum elektronicznego. Taki system przechowywania danych gwarantuje ich bezpieczeństwo i wyklucza możliwość ich utracenia. Internetowy system zamawiania druków laserowych we wszystkich formatach daje pewność, że klienci otrzymają pożądane, wydrukowane plany już następnego dnia od dnia zgłoszenia zapotrzebowania.